Про нас Контакти Галерея Акції Поради

Акваізол – переваги

Багато людей, які потребують якісних покрівельних матеріалів, практично не звертають уваги на продукцію вітчизняних виробників, вважаючи, що на території нашої країни якісний покрівельний матеріал не випускають. Однак рівень виконання бітумної черепиці та шнших матеріалів від компанії Акваізол, стверджує про інше. Ця компанія забезпечує своїх клієнтів дійсно довговічним та зносостійким покрівельним матеріалом за вигідною ціною.

Битумная черепица шинглас континент shinglas kontinent afrika

Характеристики черепиці Акваізол

Бітумна черепиця Акваізол, фото якої демонструють її привабливий зовнішній вигляд, крім цього, має низку характеристик, які і зробили її справжнім хітом на вітчизняному ринку покрівельних матеріалів. Сама компанія Акваізол з’явилася ще в 2003 році у Харкові. З того моменту процес, технологія виробництва, зазнала кардинальних змін, з року в рік отримуючи інноваційні розробки, що покращують якість товару, що випускається.

Однією з головних переваг бітумної черепиці Акваізол є її багатошаровість. Виробник заявляє, що цей покрівельний матеріал складається з 4-х основних шарів:

 • Шар скловолокна – відповідає за міцність та зносостійкість матеріалу протягом цілих десятиліть.
 • Модифікований бітум – з його допомогою обробляється зовнішня та внутрішня сторона черепиці. Бітум забезпечує стійкість матеріалу до перепадів температур, сильних морозів та різного роду деформацій, роблячи черепицю набагато міцнішою.
 • Декоративний зовнішній шар виготовляється з базальту, забезпечує черепиці красивий зовнішній вигляд. Базальтовий шар не вигоряє на сонці і не вицвітає, зберігаючи свій колір протягом кількох десятків років.
 • Клейкий нижній сой забезпечує більш просте встановлення матеріалу.

  Переваги черепиці Акваізол:

Бітумна черепиця Акваізол, відгуки про яку  переважно позитивні, заслужено набула широкого поширення як в Україні, так і за її межами. Такою великою популярністю матеріал завдячує декільком основним перевагам:

 • низькі ціні – вітчизняне виробництво забезпечує більш привабливу вартість для клієнта;
 • найвищий показник звукоізоляції;
 • антибактеріальна обробка – низький шанс появи цвілі чи грибка;
 • елементарність монтажу за допомогою спеціальної технології;
 • висока стійкість до деформацій та перепадів температур.

Дані переваги переконують тисячі клієнтів по всьому світу (Експорт в Індію, Молдову та ін.) використовуючи як покрівельний матеріал черепицю Акваізол. З її допомогою ви можете не турбуватися про збереження свого даху на десятки років наперед.

Галерея робіт

Зв'язок з нами

Україна, Київ
Офіс №1 вул. Червоноткацька 42
Офіс №2 вул. Соборна, 1А (Петропавлівська Борщагівка)

Пн-Пт - 09:00-18:00 Сб/Нд - вихідний
queentile classic cofe2

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з Вами протягом 3 хвилин

ru
ua
error: