Про нас Контакти Галерея Акції Поради

Металлочерепиця, профнастил, корозія…

Термін корозія означає розпад металів та їхніх сплавів в результаті хімічних, електро-хімічних та фізико-хімічних процесів. Просте визначення цього явища – іржавіння заліза та його сплавів. Іржа – це гідроксид заліза, окислення від води та повітря. Сталь виплавляють з заліза та суміші інших хімічних речовин. Тому вона також піддається окисленню та руйнуванню структури з появою продукту розпаду – іржі. Ознака окислення – почервоніння стальної або залізної поверхні. Саме відтінки червоного кольору різної насиченості має залізна іржа.

Металочерепиця та профнастил зі стального листа в сучасному виробництві обов’язково вкривають обома видами захисних шарів. Саме так металічна покрівля здатна довго та ефективно служити на захисті даху від атмосферних опадів. Цинк наносять двома способами – гальванізацією або занурення з розплав кольорового металу.

blachodachowka modulowa bella sara budmat 21

Для запобігання контакту заліза з навколишнім середовищем, тобто водою та киснем, що вступають в хімічну реакцію та руйнують метал, при виробництві металочерепиці та профнастилу застосовують технології захисту від іржі. Основа методу – два види захисного покриття металу:

  • вкриття стального листа з обох сторін кольоровим металом, що не має здатності до іржі, адже це властивість лише заліза та його сплавів. Найчастіше та найефективніше використовують метал цинк в чистому стані або в сплаві з алюмінієм. Також сталь можна захищати від іржі шляхом вкриття міддю;
  • нанесення на обидві сторони полімерного захисного шару.

  Обидва види захисного покриття забезпечують збереженість стальної основи металочерепиці та профнастилу на довгі роки використання з функцією покрівельного матеріалу даху. Гарантований термін служби обох матеріалів не надто тривалий. Вже через 15 років починають відбуватися руйнівні процеси в структурі матеріалу. Можливе розшарування полімерного покриття. Незначні пошкодження поверхні з доступом повітря та вологи до сталі неодмінно спровокують іржавіння. Можливо тимчасово призупинити процес втрачання цілісності захисного шару шляхом фарбування даху в пошкоджених місцях. Але остаточно запобігти природному старінню матеріалу під дією середовища неможливо. Тому металочерепиця та профнастил мають обмежений термін функціональності. Завдання власника нерухомості подовжити тривалість працездатності покрівлі. Обережне поводження з черепицею та своєчасне обслуговування з очистки та дрібного ремонту додає кілька років служби.

Галерея робіт

Зв'язок з нами

Україна, Київ
Офіс №1 вул. Червоноткацька 42
Офіс №2 вул. Соборна, 1А (Петропавлівська Борщагівка)

Пн-Пт - 09:00-18:00 Сб/Нд - вихідний
queentile classic cofe2

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з Вами протягом 3 хвилин

ru
ua
error: